Konsultacijos

Konsultacijos

Asociacija nevykdo konsultavimo ir mokymų paslaugų įmonėms, nes užtikrinti jų kokybę veikiant savanorių pagrindu yra sudėtinga, o neužtikrinus – didėja rizika dėl Asociacijos reputacijos sugadinimo.

Asociacijos tikslas lieka nepakitęs: viešinti Agile metodikų naudojimo geriausias praktikas ir pavyzdžius.

Asociacija organizuoja įvairius renginius (konferencijas, meetup’us, kita), į kuriuos gali kviesti partnerius vesti nemokamus mokymus (dirbtuves (angl. workshops)) ar jų elementus.

Tam, kad įgyvendintume tikslą pateikti aktualiausią informaciją apie Agile savo skaitytojams, nusprendėme vienoje vietoje surinkti visų konsultantų (įmonių ar individualių asmenų) sąrašą ir jį viešai publikuoti reguliariai jį atnaujinant. Asociacija niekaip neatsako už šiame sąraše pateiktų konsultantų turinį, jo kokybę ir tai nėra rekomendacija naudotis jų paslaugomis.

Agile konsultantų sąrašas

Agile Coach

Agile Coach – vienintelis Agile konsultacijų ir mokymų centras Lietuvoje, vienijantis ilgamečius praktikus, kurie dalinasi Agile patirtimi ir padeda įmonėms didinti produktų / paslaugų kūrimo ir pateikimo rinkai greitį, kokybę ir komandų įsitraukimą nuo 2010 m. Konsultuojame, vedame mokymus, išduodame tarptautinius sertifikatus. Turite klausimų? Susisiekite: info@agilecoach arba +37067103001

Karolis Noreika

Karolis jau daugiau kaip 13 metų dirba IT srityje įvairiose įmonėse kaip projektų vadovas, analitikas bei Agile konsultantas. Domisi naujausiomis organizacijų veiklos organizavimo, Agile praktikų taikymo ir gerinimo tendencijomis. Bet kokie atsakymai apie Agile taikymą paremti praktine patirtimi bei pritaikomumo kriterijumi. Teoriją galima visada surasti – svarbu kaip tai pritaikoma praktikoje.

Vidmantas Malakauskas

Vidmantas padeda organizacijoms kurti aukštos vertės produktus pritaikant Agile praktikas. Darbo organizavimo įvertinimas ir patobulinimų rekomendacija, mokymai, Agile koučingas. Tarptautinė patirtis dirbant su didelėmis korporacijomis tarp kurių BMW, Philips, SKF, UTC, Nordea L&P ir kiti. Sertifikatai: SAFe SPC, CSPO, PSM, ITIL, PSPO, PMP.

Leonard Vorobej

Daugiau nei 15 metų IT dirbantis profesionalas, ilgametis asociacijos Agile Lietuva savanoris, valdybos narys ir Prezidentas. Leonard yra sertifikuotas Agile Scrum meistras, Produkto savininkas ir ICAgile profesionalas konsultuojantis įmones Agile projektų valdymo, procesų optimizavimo klausimais.

Arūnas Penkaitis

Arūnas Penkaitis yra Agile treneris / coach, „Women Go Tech“ programos Lietuvoje mentorius, Lietuvos IT vadovų klubo CIO.LT aktyvus narys ir „Fleet System Competence Center“ įmonės vadovas. Arūnas turi daugiau kaip 20 metų įvairiapusės verslo (nuo verslo plėtros direktoriaus iki įmonių grupės generalinio direktoriaus ir savo verslo savininko) ir IT (nuo informacinių sistemų kūrėjo iki IT direktoriaus) tarptautinės patirties. Jis jau 10 metų dirba pagal Agile Scrum metodologiją, bei savo iniciatyva minimą metodologiją diegė tiek savo verslo įmonėje, tiek didelėse įmonių grupėse finansų, draudimo, logistikos, gamybos, mažmeninės ir didmeninės prekybos ir kitose srityse. Arūnas konsultuoja aukščiausius verslo vadovus bei savininkus apie Agile įtaką verslui, vertę kuriančių komandų darbui, bei pačiai organizacijai ir jos ateičiai. Mąstysena, vertybės, principai – tai ką kiekvienas (o ypač vadovas) turi suprasti ir išmanyti apie Agile veiklos principus bei filosofiją. Kur ir kada Agile tinkama, o kokiose organizacijose, veiklose ar komandose jai ne vieta ir ne laikas.

Gražvydas Šedys

Gražvydas jau daugiau nei 7 metai dirba su Agile, ir jau dešimtmetį konsultacijų srityje. Jo patirtis apima nuo asmeninio verslo bei startuolio kūrimo iki darbo didelėse kompanijose, tad jis gali laisvai suderinti verslumo ir korporatyvinio darbo patirtį. Gražvydas taip pat yra pirmojo lietuviškos tinklalaidės apie Agile (Ant Agile Sofos) bendraautorius ir vedėjas. Nors Gražvydas yra dirbęs taikant įvairiausias skirtingas Agile metodikas, bet jo principinis įsitikinimas, kad kiekviena kompanija ir komanda Agile turi prisitaikyti sau taip, kad jai iš to būtų daugiausiai naudos.

Ant Agile Sofos

Ant Agile Sofos komanda, tai trys patyrę Agile konsultantai, treneriai ir koučai. Visi esame sukaupę daug patirties padedant komandoms ir organizacijoms taikyti Agile mąstymo ir darbo būdą. Tad su dideliu entuziazmu šia patirtimi dalijamės ir su kitais. Susisiekite su mumis ir pasitarsime kaip Agile gali jūsų įmonei sukurti kuo daugiau vertės.

Karlon Ltd. (UK)

Digital Product Manager / Owner adept at defining strategic, tactical requirements eliciting complex business requirements to enable major business, digital change and regulatory compliance (GDPR, PSD2) within the Financial Services (incl. FX), Payments & Banking sectors.

atnaujinta 2022.07.07