Konsultacijos

Konsultacijos

Asociacija nevykdo konsultavimo ir mokymų paslaugų įmonėms, nes užtikrinti jų kokybę veikiant savanorių pagrindu yra sudėtinga, o neužtikrinus – didėja rizika dėl Asociacijos reputacijos sugadinimo.

Asociacijos tikslas lieka nepakitęs: viešinti Agile metodikų naudojimo geriausias praktikas ir pavyzdžius.

Asocijacija organizuoja įvairius renginius (konferencijas, meetup’us, kita), į kuriuos gali kviesti partnerius vesti nemokamus mokymus (dirbtuves (angl. workshops)) ar jų elementus.

Tam, kad įgyvendintume tikslą pateikti aktualiausią informaciją apie Agile savo skaitytojams, nusprendėme vienoje vietoje surinkti visų konsultantų (įmonių ar individualių asmenų) sąrašą ir jį viešai publikuoti reguliariai jį atnaujinant. Asociacija niekaip neatsako už šiame sąraše pateiktų konsultantų turinį, jo kokybę ir tai nėra rekomendacija naudotis jų paslaugomis.

Agile konsultantų sąrašas

Agile Coach

Agile Coach – vienintelis Agile konsultacijų ir mokymų centras Lietuvoje, vienijantis ilgamečius praktikus, kurie dalinasi Agile patirtimi ir padeda įmonėms didinti produktų / paslaugų kūrimo ir pateikimo rinkai greitį, kokybę ir komandų įsitraukimą nuo 2010 m. Konsultuojame, vedame mokymus, išduodame tarptautinius sertifikatus. Turite klausimų? Susisiekite: info@agilecoach arba +37067103001

Karolis Noreika

Karolis jau daugiau kaip 13 metų dirba IT srityje įvairiose įmonėse kaip projektų vadovas, analitikas bei Agile konsultantas. Domisi naujausiomis organizacijų veiklos organizavimo, Agile praktikų taikymo ir gerinimo tendencijomis. Bet kokie atsakymai apie Agile taikymą paremti praktine patirtimi bei pritaikomumo kriterijumi. Teoriją galima visada surasti – svarbu kaip tai pritaikoma praktikoje.

Vidmantas Malakauskas

Vidmantas padeda organizacijoms kurti aukštos vertės produktus pritaikant Agile praktikas. Darbo organizavimo įvertinimas ir patobulinimų rekomendacija, mokymai, Agile koučingas. Tarptautinė patirtis dirbant su didelėmis korporacijomis tarp kurių BMW, Philips, SKF, UTC, Nordea L&P ir kiti. Sertifikatai: SAFe SPC, CSPO, PSM, ITIL, PSPO, PMP.

Leonard Vorobej

Daugiau nei 15 metų IT dirbantis profesionalas, ilgametis asociacijos Agile Lietuva savanoris, valdybos narys ir Prezidentas. Leonard yra sertifikuotas Agile Scrum meistras, Produkto savininkas ir ICAgile profesionalas konsultuojantis įmones Agile projektų valdymo, procesų optimizavimo klausimais.

atnaujinta 2021.04.16