2023 01 19 Meetup: Kalbame apie komandas

2023 01 19 Meetup: Kalbame apie komandas

v01_MEETUP_Grazvydas-Sedys_Danil-Michailovas_770x400px_Web_event_20230119 (1)
Renginiai

2023 01 19 Meetup: Kalbame apie komandas

Kviečiame nepraleisti progos ir susitikti su Agile bendraminčiais gyvai vyksiančiame renginyje „Kalbame apie komandas“! Skubantiems ar negalintiems atvykti į Omnisend biurą renginys bus transliuojamas internetu, susitikimo pabaigoje gyvai susirinkę dalyviai bei pranešėjai galės pabendrauti neformalioje aplinkoje.

Turėsime du pranešėjus – Gražvydas Šedys ir Danil Michailovas.

Gražvydo Šedžio pranešimo tema – „Kur atskaitomybės stoka veda Agile komandas ir kaip jas grąžinti į kelią?“

Agile temą neretai supaprastiname iki projektų ar procesų valdymo, bet niekad nebūsime Agile, jei neturėsime fundamentalių įgūdžių kaip komanda ar individai. Atskaitomybę Gražvydas mato kaip vieną iš tų pamatinių dalykų, ką turime sutvarkyti ir užtikrinti komandose ir kompanijose, kad galėtume sistemingai tęsti Agile kelionę ir užtikrinti viso verslo Agility. Pranešėjas dalinsis mintimis apie tai, kas gali išvesti komandas iš atskaitomybės kelio ir ką daryti, kad jas sugrąžintume atgal.

Gražvydas Šedys yra Agile konsultantas, treneris ir koučas.

Per daugiau nei 7 metus šioje temoje Gražvydas matė daugybę kompanijų ir komandų, pokyčių ir transformacijų, sėkmingų ir ne tokių sėkmingų būdų prisijaukinti Agile mąstymą. Šiuo metu jis vadovauja Agile procesams kompanijoje MobilePay, taip pat konsultuoja ir kitas įmones bei organizacijas. Savo žiniomis ir patyrimais dalinasi tiek privačiai tiek įvairiuose konferencijose bei susitikimuose. Noras dalintis kažkada paskatino pradėti ir pirmąjį lietuviškų tinklalaidžių ciklą Agile tematika – „Ant Agile Sofos”.
„Mėgstu bendrauti ir kurti kontaktų tinklą, tad kviečiu susijungti ir LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/sedysgrazvydas/“, – kviečia Gražvydas.

Danil Michailovo pranešimo tema – „Scrum Master, Product Owner … o kur mano vadovas?“

„Kas yra vadovas Scrum komandoje?“, „Ar Agile nereikalingi vadovai?“, „Kaip man vadovauti komandai, jei nemoku to, ką moka jie?“.
Nei Scrum, nei SAF’e, nei kitos Agile sistemos neduoda atsakymo į klausimus – „kas yra Agile komandos narių tiesioginis vadovas?“; „kas samdo, peržiūri atlyginimus, o kartais ir atleidžia?“.
„Papasakosiu, ko išmokau bandant skirtingus pavaldumo modelius. Kas suveikė geriau, o kas ne taip gerai. Galiausiai pasidalinsiu pamąstymais, kokios asmeninės savybės ir įgūdžiai yra svarbūs būnant vadovu Agile komandoje,“ – sako Danil.

Danil Michailovas yra Omnisend inžinerių komandų vadovas bei mokymų ir konsultacijų centro „Agile Coach“ partneris. Nuo 2012 metų prisidėjo prie Agile komandų vadovavimo kaip Scrum Meistras, tiesioginis vadovas, skyriaus vadovas, vadovų konsultantas Agile darbo aplinkos kūrimui.

Be galo įdomios temos ir daug patirties turintys pranešėjai! Kviečiame naudotis proga ir dalyvauti šiame renginyje!

Laikas: 2023-01-19, 18:30.
Vieta: Omnisend biuras, 7 aukštas, Verkių g. 25C, 08223 Vilnius

Parkingas: šiaurės miestelyje parkingas yra viešas, po darbo valandų visiems norintiems vietos turėtų užtekti.

Laukiame atvykstant arba stebint renginį Agile Lietuva Youtube kanale arba Facebook puslapyje.

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

three × 4 =