Agile Lietuva atvirų durų vakaras 2022

Agile Lietuva atvirų durų vakaras 2022

Facebook_Agile_Lietuva
Renginiai

Agile Lietuva atvirų durų vakaras 2022

Agile Lietuva savanoriai. Ką veikia? Kuo gyvena? Kuo jie ypatingi?

Jei bent vienas klausimas Tave sudomino ir (jau kurį laiką) ieškai į jį atsakymo, tai šis nuotolinis susitikimas būtent Tau! Jo metu papasakosime ką veikiame, kokių tikslų (kaip asociacija ir kiekviena jos sritis) siekiame, kuo esame ypatingi.

Nuotolinio susitikimo metu bus pristatyta šių grupių veikla: Agile Tour Vilnius 2022, Agile Day Kaunas, Meetup, viešojo sektoriaus ir komunikacijos. Už grupių veiklą atsakingi valdybos nariai ne tik atskleis vidinės virtuvės užkulisius (pavyzdžiui, naudojamus įrankius, kurių išmanymą darbdaviai laiko kaip vieną iš kandidato privalumų), papasakos apie savanorių išskiriamas savanorystės naudas, bet ir atsakys į Tau kylančius klausimus!

Daugiau informacijos apie veiklas – renginio metu. Taigi jei Tu turi laisvo laiko, kurį gali skirti įdomiai veiklai, turi idėjų ir nori pabandyti jas įgyvendinti, nori prisijungti prie įdomių, energingų ir kūrybingų žmonių komandos, išbandyti savo jėgas naujose srityse, kviečiame susitikti, susipažinti ir prisijungti prie Agile Lietuva bendruomenės.

Jei kažkuri veikla Tau pasirodys artima širdžiai – turėsi galimybę prisidėti prie mūsų! Laukiame ir tų, kuriems tiesiog smalsu, kaip atrodo asociacijos Agile Lietuva užkulisiai.

Data ir laikas: 2022 m. kovo 2 d., 19:00 val.

Vieta: ZOOM’e, prisijungti galite paspaudę šią nuorodą: https://us06web.zoom.us/j/82691178074.

NEMOKAMAI!

Lauksime Tavęs prisijungiant ir padovanosime 1000 karmos taškų, jei pasidalinsi susitikimo informacija su tais, kurie domisi Agile Lietuva veikla ir galimybe papildyti savanorių gretas!

P.S. turėsi galimybę pabendrauti su asociacijos savanoriais ir išgirsti jų įspūdžius iš pirmų lūpų!

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

nineteen + twenty =