2023/02/28 Agile Lietuva: Atvirų durų vakaras

2023/02/28 Agile Lietuva: Atvirų durų vakaras

v01_Lietuva_Atviru_duru_vakaras_770x400px_Web_event_2023 02 28
Renginiai

2023/02/28 Agile Lietuva: Atvirų durų vakaras

Agile Lietuva atveria duris naujiems savanoriams ir smalsuoliams!

Renginio metu papasakosime ką veikiame kaip asociacija, kokių tikslų siekiame, kuo esame ypatingi.

Fizinio ir nuotolinio susitikimo metu bus pristatyta šių grupių veikla:

  • Agile Tour Vilnius,
  • Agile Day Kaunas,
  • Meetup,
  • Viešojo sektoriaus,
  • Komunikacijos.

Už grupių veiklą atsakingi valdybos nariai ne tik atskleis vidinės virtuvės užkulisius (pavyzdžiui, naudojamus įrankius, kurių išmanymą darbdaviai laiko kaip vieną iš kandidato privalumų), papasakos apie savanorių išskiriamas savanorystės naudas, bet ir atsakys į Tau kylančius klausimus! Daugiau informacijos apie veiklas – renginio metu.

Taigi, jei Tu turi laisvo laiko, kurį gali skirti įdomiai veiklai, turi idėjų ir nori pabandyti jas įgyvendinti, nori prisijungti prie įdomių, energingų ir kūrybingų žmonių komandos, išbandyti savo jėgas naujose srityse, kviečiame susitikti, susipažinti ir prisijungti prie Agile Lietuva bendruomenės!

Jei kažkuri veikla Tau pasirodys artima širdžiai – turėsi galimybę prisidėti prie mūsų! Laukiame ir tų, kuriems tiesiog smalsu, kaip atrodo asociacijos Agile Lietuva užkulisiai.

Diena: 2023 02 28
Laikas: 18:30 val.
Hibridinis susitikimas (gyvas ir nuotolinis susitikimas)
Vieta: [Bus papildyta] (su galimybe prisijungti per nuotolį ZOOM – https://us06web.zoom.us/j/88424998891?pwd=TlZvOTdhY1EvSzVBajFaMHRIdGhOUT09)

Renginys NEMOKAMAS!

Lauksime Tavęs prisijungiant ir kviečiame pasidalinti susitikimo informacija su tais, kurie domisi Agile Lietuva veikla ir galimybe papildyti savanorių gretas!

P.S. turėsi galimybę pabendrauti su asociacijos valdybos nariais ir savanoriais bei išgirsti jų įspūdžius iš pirmų lūpų!

Jau esi apsisprendęs (-usi) ir nori kuo greičiau užsiregistruoti į savanorių gretas? Pildykite formą: https://forms.gle/7wi9MpTDBpt6QN3K8

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

one × 4 =