Agile Pusryčiai 2022 05 20

Agile Pusryčiai 2022 05 20

Agile Pusryciai 2022_Agile Lietuva web_770x400px
Renginiai

Agile Pusryčiai 2022 05 20

2022 m. gegužės 20 d. asociacija Agile Lietuva organizuoja jau 10-uosius „Agile pusryčius“ viešajam sektoriui. Šiais metais ieškosime atsakymo į klausimą – Ar egzistuoja Agile ir kitų projektų valdymo metodų darna viešajame sektoriuje?

„Agile pusryčiai“ – tai kasmetinė asociacijos Agile Lietuva konferencija, skirta viešojo sektoriaus institucijų atstovams supažindinti  su Agile praktikomis, jų pritaikymo galimybėmis  įgyvendinant projektus.

Šiuo  metu Lietuvos viešojo sektoriaus institucijos aktyviai diegia inovatyvius  projektų valdymo metodus. Įgyvendinant projektus susiduriama su situacijomis, kai projekto  suinteresuotos šalys taiko skirtingas projektų valdymo praktikas. 

Agile

Lietuva asociacijos tyrimo duomenys* rodo, kad 54 % projekto komandų dirba naudodamos Agile metodologijas, tuo tarpu, 68% komandų valdo projektus taikydamos kitus projektų valdymo metodus.

Šiais metais konferencijoje kartu su viešojo sektoriaus ir verslo profesionalais diskutuosime: Ar įmanoma skirtingų projektų valdymo metodų darna siekiant rezultatų? Kaip projekto vadovui suderinti skirtingus projektų valdymo metodus? Kiek projekto vadovas gali būti lankstus pasirenkant projekto įgyvendinimo metodą?

Konferencijos data: 2022 m. gegužės mėn. 20 d.

Konferencijos vieta: Lvivo verslo centras (Lvivo g-vė, 37). Didžioji konferencijų salė 

Konferencijos formatas: kontaktinis ir nuotolinis

Konferencijos programa: http://valstybe.agile.lt/agile-pusryciai-2022/

Konferencija nemokama, tačiau būtina registracija.

Registracija į konferenciją: https://forms.gle/bconFufm8GbWVz6c8

 Norėdami gauti aktualiausias naujienas apie Agile Lietuva organizuojamus renginius prenumeruokite naujienlaiškį: https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/x6b2i1 

 *Su tyrimo duomenimis susipažinti galite čia – http://valstybe.agile.lt/projektu-valdymo-praktiku-taikymo-situacija-lietuvos-organizacijose-empirinio-tyrimo-rezultatai/

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

13 + twenty =