Online meetup. Agile filosofiškai: ar kuriant daugiau vertės darosi mažiau smagu ir ko reikia, kad būtum Agile?

Online meetup. Agile filosofiškai: ar kuriant daugiau vertės darosi mažiau smagu ir ko reikia, kad būtum Agile?

MEETUP_770x400px_Web_event_2022 05 26
Renginiai

Online meetup. Agile filosofiškai: ar kuriant daugiau vertės darosi mažiau smagu ir ko reikia, kad būtum Agile?

Kaip gera vėl susitikti gyvai (Voltas IT ofise, Kaune, tad bus proga aplankyti Europos kultūros sostinę 2022)!

Kviečiame visus į hibridinį susitikimą, kurio metu Viktoras Valiokas ir Kęstutis Mikelėnas filosofiškai pažvelgs į Agile sampratą ir aptars savo patirtį.

APIE KĄ MES ČIA:

„Mes visad klausiame savęs, ko reikia norint būti Agile… Tai – filosofinis klausimas, kuris neturi paprasto atsakymo ir gali nuvesti iki be galo gilių diskusijų. Tačiau aš priėmiau šį iššūkį ir klausimo neapibrėžtumą, norėdamas rasti atsakymą. Susitikime mūsų biure gegužės 26 d. ir panerkime į šią temą giliau!“ – Viktoras Valiokas

Šio kiek filosofinio vakaro metu Kęstutis taip pat pasidalins savo patirtimi ir mintimis apie motyvacijos iššūkius su kuriais Agile transformacijos metu dažnai susiduria savo srities specialistai. Kodėl jiems gali tapti nesmagu ir kaip galėtume to išvengti?

PRANEŠĖJAI:

Viktoras Valiokas – Scrum Master, Voltas IT: „Mano karjeros moto – padaryt geras komandas dar geresnėmis! Sukaupta patirtis dirbant su Scrum bei geros žinios tokiose srityse kaip procesų valdyme, dokumentacijos sukūrime, išsamioje analizėje, QA bei klientų aptarnavimo procesuose, fasilitavime bei koučinge, aš lakstau fone norėdamas užtikrinti, kad viskas organizacijoje eitųsi sklandžiai. Su ilgamete patirtimi komandų valdyme, klientų aptarnavime bei vidinėje komunikacijoje, pasiekti mano tikslą, kad procesai eitųsi sklandžiai tampa daug lengviau.“

Kęstutis Mikelėnas – Agile Coach, CID Lietuva – Pirmąją kodo eilutę Kęstutis parašė prieš daugiau kaip 20 metų ir tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio! Per savo karjerą tarptautinėje įmonėje vadovavo komandoms kuriant IT sprendimus tokiems grandams kaip 3M, Daimler, Volkswagen, Liebherr, FAZ ir kiti. Ilgametis komandinis darbas ir naujokų mokymas leido suvokti, kas komandą daro stiprią ir dabar jo dėmesys pasikeitė nuo gero programų rašymo į stiprių komandų formavimą.

———————————————————————–

Kada: 2022 m. gegužės 26 d., 18:00 val. (rekomenduojame prisijungti anksčiau).

Kur: Voltas IT ofisas Magnum verslo centre (Karaliaus Mindaugo pr. 38, Kaunas)

Registracija: https://forms.office.com/r/QgwCeRxh77 (norintiems dalyvauti gyvai)

Prisijungimas prie renginio per ZOOM: https://us06web.zoom.us/j/86324253063.

———————————————————————–

Susitikimas bus įrašomas bei transliuojamas Agile Lietuva Facebook puslapyje.

Dalyvavimas susitikime nemokamas.

 

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

seventeen − twelve =