2022-10-20 Meetup: Kaip (ne)nusipirkti Agile: viešojo sektoriaus dievai ir demonai

2022-10-20 Meetup: Kaip (ne)nusipirkti Agile: viešojo sektoriaus dievai ir demonai

MEETUP_Neringa-Rasa_770x400px_Web_event_2022.10.10
Renginiai

2022-10-20 Meetup: Kaip (ne)nusipirkti Agile: viešojo sektoriaus dievai ir demonai

Kviečiame viešojo sektoriaus (ir ne tik) atstovus į „gyvą“ bendraminčių susitikimą, kuriame

kartu su Rasa Čižaite-Lesluyes,  UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“ vyr. projektų vadove, bei Neringa Andrijauskiene, VšĮ CPO LT, direktore, nersime į viešojo sektoriaus IT produktų/paslaugų pirkimų vandenis.

Susitikimo pradžioje Rasa pasidalins savo patirtimi apie viešuosius IT produktų/paslaugų pirkimus, o vėliau bendrai diskusijai prie jos prisijungs ir Neringa.

„Viešasis sektorius IT paslaugoms įsigyti taiko viešųjų pirkimų reikalavimus. Šie reikalavimai nustato tam tikrus (o gal menamus) ribojimus šalių valiai susitarti, o tiksliau – persitarti sutarties įgyvendinimo laikotarpiu“, – sako Rasa, turinti ilgametę patirtį tiek projektų valdymo, tiek viešųjų pirkimų srityje.

Pasak Neringos, apie 12 proc. nuo visų viešųjų pirkimų Lietuvoje sudaro centralizuotai įsigyjamos prekės, paslaugos ar darbai, o centralizavimo procesui – jau daugiau nei 15 metų. Jau ne vienerius metus trunkantis viešųjų pirkimų centralizavimo procesas įgaus ženklų pagreitį 2023 m., o numatomi didžiausi iššūkiai bus:  mažinti perteklinius reikalavimus bei kitas kliūtis, surasti ir taikyti pažangesnius pirkimų sprendimus.

Susitikimo metu ieškosime  atsakymų į klausimus:

  • Kaip užtikrinti užsibrėžtų rezultatų pasiekimą?
  • Kokias rizikas mato viešojo sektoriaus atstovai pasirinkdami / nepasirinkdami paslaugų teikimą Agile būdu?
  • Kokia yra geroji praktika, o kokios reikėtų vengti?
  • Kokios išmoktos pamokos?

Susitikimas vyks kontaktiniu būdu Ekonomikos ir inovacijų misterijoje. Į renginį bus įleidžiami tik registruoti dalyviai. Registracija vyks iki 2022 m. spalio 18 d. (imtinai). Registracijos anketa – bit.ly/3fWErky.

**

Susitikimo data ir laikas: 2022 m. spalio 20 d., 17.30 val.

Susitikimo vieta: Ekonomikos ir inovacijų ministerijos 209 salė (Gedimino pr. 38, Vilnius)

Dalyvavimas susitikime nemokamas.

**

Informuojame dalyvius, kad renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

nineteen + 6 =