Nuotolinis susitikimas: Misija Bloomberg. Agile Vilniuje pagal amerikiečius

Nuotolinis susitikimas: Misija Bloomberg. Agile Vilniuje pagal amerikiečius

s3
Renginiai

Nuotolinis susitikimas: Misija Bloomberg. Agile Vilniuje pagal amerikiečius

Kviečiame į antrąjį 2021-ųjų metų rudens sezono susitikimą, skirtą viešojo sektoriaus atstovams! Jo metu bus pristatoma, kaip Vilniaus miesto savivaldybėje buvo įgyvendinamas Bloomberg projektas!

Bloomberg projektas iš esmės skirtas išmokyti valstybinio sektoriaus inovacijų komandas naudoti Design Service mąstymą diegiant projektą Agile metodu.

Vilnius dalyvavo Skaitmeninių inovacijų iniciatyvoje, su  „Bloomberg Philanthropies“ ir partneriais iš Future gov, Londonas.

Projekto tikslas – paspartinti skaitmenines inovacijas, siekiant patobulinti gyventojams svarbias paslaugas.  „FutureGov“ dirbo su Vilniaus savivaldybe, kartu kurdami projektą ir iš naujo modeliuodami paslaugą, kaip gyventojai gali naudotis suaugusiųjų socialinėmis paslaugomis.

Šis projektas yra įvairiapusiškas, ne tik jungtine tarptautine specialistų komanda iš įvairių sričių, bet ir tuo kad siekiant skaitmenizuoti ir optimizuoti paslaugą buvo siekiama užtikrinti, kad piliečiai būtų paslaugos kūrėjai ir greitai gautų reikiamą rezultatą.

Apie pranešėją:

Aleksandra Černiauskienė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos patarėja. Pranešėja teigia, kad yra probleminių Vilniaus miesto sričių koordinatorė, o Bloomberg projektui vadovavo vedina didžiulio tarptautinio potyrio ir entuziazmo.

Susitikimo data ir laikas: 2021 m. spalio 13 d., 18:30 val. (rekomenduojame prisijungti nuo 18:25 val.).

Susitikimas vyks per ZOOM. Prisijungimas prie renginio: https://us06web.zoom.us/j/89607672172

Dalyvavimas susitikime nemokamas.

Renginys orientuotas į viešojo sektoriaus atstovus.

Susitikimo vaizdo įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=AOWr4u237K8
Susitikimo skaidrės: https://www.slideshare.net/AgileLietuva/aleksandra-erniauskien-misija-bloomberg-agile-pagal-amerikieius

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

9 + sixteen =